Best Portal Paylasım Forum Sitesi
Hosgeldin Misafir Kardesim.. Hemen Üye Ol ve Katıl Sende Bizden Ol.. Tek Yapman Gereken Üye Olmak..

Pazar Pazar Gezmeye Son Stall Network Samar

[ Yönetim ]

Pazar Pazar Gezmeye Son Stall Network 35125450
Hosgeldin Misafir Kardesim.. Hemen Üye Ol ve Katıl Sende Bizden Ol.. Tek Yapman Gereken Üye Olmak..

Pazar Pazar Gezmeye Son Stall Network Samar

[ Yönetim ]

Pazar Pazar Gezmeye Son Stall Network 35125450
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥♥Hoşgeldin; Misafir♥♥

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Pazar Pazar Gezmeye Son Stall Network UyeBestPortal Bu Forumda Yaşanıyor !
ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA
Pazar Pazar Gezmeye Son Stall Network Giris

Pazar Pazar Gezmeye Son Stall Network

YazarMesaj
MayoneZ
Co-Admin
Co-Admin
MayoneZ

<b>Takımım</b> Takımım : Pazar Pazar Gezmeye Son Stall Network 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 120
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
<b>Yaş</b> Yaş : 32
<b>Nerden</b> Nerden : Diye Sorma
<b>İş/Hobiler</b> İş/Hobiler : Bateri Solo ;)
<b>Lakap</b> Lakap : MayoneZ

Pazar Pazar Gezmeye Son Stall Network Empty
MesajKonu: Pazar Pazar Gezmeye Son Stall Network   Pazar Pazar Gezmeye Son Stall Network I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 2:56 am

Evet ArkadaşLar BaşLıktanda AnLaşıLdığı Gibi , Pazarda İtem Aramanın Çok KoLay Bir YoLunu Keşfettim SizinLe PayLaşıyorum , BiLenLer vardır BiLmeyenLerde Öğrensin.

ÖnceLikLe Örnek oLarak Dowhang da Towndayız Bir diğer AdıyLa Merkezdeyiz ( StaLL KuruLan BöLgeLer ) Bunun Dışında YaratıkLarın oLduğu YerLerde bunu Denemeyin oLmaz , Sadece merkezde oLmaLısınız.

KLavyeden F Harfine Basıyoruz Karşımıza Aşağıdaki Ekran GeLecek.

Yukardaki Resimde GörüLdüğü gibi Large Category Choose Yazan Yere Basıyoruz ; Buradan Pazarda Ne aramak istediğimizi Seçiyoruz , Örnek oLarak ''çin Armor'' dedim ben.

Bu İşlem Bittikten Sonra Medium Category Yazan Yere Basıyoruz Ve Aşağıda Gördüğünüz Gibi Armorumuzun Cinsini Seçiyoruz .

Bu İşLemden Sonra ''small category chose'' den armorumuzun deegresini seçeceğiz , degree 5 i seçtiğinizde sanırım 32 IvI 38 IvI arasına Tekabul Ediyor , Sizin IvIniz 36 dan büyükse deegre 5 den yukarda arayın IvI nizin itemini 24 Iv felansa degree 4 ü seçin , neyse deneme yanıLma yöntemiyle Öğrenirsiniz zaten.

Lafı FazLa uzatmayaLım Üstteki resimde GösteriLdiği gibi Degree mizi seçtikten sonra

Aşağıda Search Yazan Butona Basıyoruz ,

Bir müddet sonra Tarif ettiğimiz özellikLerde item BuLunduğumuz Mekandaki ( Ki ben Dowhangda aradım ) StaLL Larda mevcut ise size Aşağıdaki gibi Listesini Çıkartır.

Sizin yapmanız gereken Bundan Sonra Çok basit , Çıkan Listedeki İtemLerin üzerine mause iLe geLdiğinizde ÖzellikLerini size gösterecektir , Fiyatıda yine resimde gördüğünüz üzere yan tarafında yazar , Eğer Fiyatı ve özellikLeri Uygun Bir itemse , Tablonun en aLtındaki purchase Tuşuna basmanız ve aşağıda gösteriLdiği gibi çıkan Soruda YES'e basmanız yeterlidir.

Pazar Pazar Gezmeye Son Stall Network
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» =ÇARŞI=PAZAR=AAGALIGI=
» KARCAN NETWORK IS ONLINE !
» NiğDe NetWork Yep Yeni
» ReaL NetWork / HoMe ko Db
» Her Job Eşit ----> Laser-Network Açılmıştır!Come Come !